طرح فروش اقساطی

یکی از بهترین امکاناتی که روچی برای فروشندگان خود فراهم می‌کند، امکان فروش اعتباری با استفاده از اسنپ‌پی است که رونق بزرگی به فروش آن‌ها می‌بخشد. با استفاده از این امکان فروشندگان می‌توانند محصولات خود را به‌صورت اعتباری به فروش برسانند و در نتیجه مشتریان بیشتری جذب کنند. 

طرح فروش اعتباری با اسنپ‌پی در روچی چیست؟

در طرح فروش اعتباری با اسنپ‌پی در روچی، خریداران می‌توانند با ثبت نام در اسنپ‌پی، محصولات نساجی را به‌صورت اعتباری و اقساطی خریداری کنند و هزینه آن را در آینده و در زمان مشخص‌شده پرداخت کنند؛ اما این امکان چه فایده‌ای برای فروشندگان فعال در روچی دارد؟

خبر خوب این است که در این طرح، فروشنده به محض انجام خرید اعتباری مشتری، تمام هزینه فروش محصول خود را دریافت می‌کند و به نوعی این فروشنده نیست که به‌صورت اقساطی کالای خود را می‌فروشد. در نتیجه مشتریان بیشتری محصولات فروشندگان را خریداری خواهند کرد. 

مزایای طرح فروش اعتباری با اسنپ‌پی در روچی

همانطور که اشاره شد، طرح فروش اعتباری با اسنپ‌پی در روچی می‌تواند مزایا و سود زیادی برای فروشندگان داشته باشد که در این بخش به اصلی‌ترینِ آن‌ها اشاره خواهیم کرد. 

افزایش فروش 

همانطور که می‌دانید، امروزه افراد زیادی محصولات مورد نیاز خود را به‌صورت اقساطی و اعتباری خریداری می‌کنند و برخی افراد امکان اینکه تمام محصولات مورد نیاز خود را به‌صورت نقدی خریداری کنند را ندارند. 

در نتیجه، با فروشنده‌شدن در روچی و اضافه‌شدنِ امکان خریدِ اعتباری به فروشگاه شما، می‌توانید تمام بخش‌های مشتریان اعم از افرادِ مایل به خرید اقساطی و نقدی را پوشش دهید و این موضوع یعنی افزایش قابل توجه میزان فروش! 

تسویه نقدی 

طرح فروش اعتباری با اسنپ‌پی در روچی به‌صورت خودکار برای تمامی فروشندگانی که در روچی حضور دارند فعال خواهد شد و لازم به ذکر است که فرایند فروش اعتباری محصول، سمتِ اسنپ‌پی خواهد بود و فروشنده در هر صورت، هزینه محصول خود را به‌صورت نقدی دریافت خواهد کرد. 

چگونه در روچی فروشنده شویم؟

همانطور که گفته شد، با فروشنده‌شدن در روچی، امکان خرید اعتباری مشتری برای فروشگاه شما فعال خواهد شد و برای فروشنده‌شدن کافی است تا روی لینک زیر کلیک کنید:

ثبت نام فروشندگان

 

یک دیدگاه ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *