تبلیغات خارج از روچی

علاوه بر اینکه در سایت روچی، تعداد زیادی مخاطب تخصصی در صنعت نساجی وجود دارد، شما می‌توانید با استفاده از تبلیغات خارجی روچی به عنوان یک فروشنده، همواره مخاطبان جدیدی را به خود جلب کرده و آگاهی از برند خوبی برای خود ایجاد کنید. 

به عبارت دیگر، تبلیغات خارجی علاوه بر سایت روچی، در سایت‌های پرطرفدار و مرتبط دیگری نمایش داده خواهد شد و این موضوع باعث افزایش تعداد مشتریان و آگاهی از برند شما خواهد شد. 

مزایای تبلیغات خارجی در روچی 

روچی تلاش کرده تا تبلیغات خارجی را با بهترین کیفیت و بازدهی برای فروشندگان خود انجام دهد و این نوع تبلیغات برای شما مزایای زیادی را به همراه دارد که در ای بخش آن‌ها را بررسی خواهیم کرد. 

افزایش آگاهی از برند و محصول 

یکی از اصلی‌ترین مزایایی که تبلیغات خارجی با روچی برای شما به همراه دارد، افزایش آگاهی از برند و محصول به دلیل نمایش فروشگاه و محصول شما در سایت‌های مختلف است. به عبارت دیگر، با افزایش آگاهی افراد نسبت به برند و محصول شما، احتمال اینکه افراد در هنگام خرید محصول شما را انتخاب کنند، روز به روز بیشتر و بیشتر می‌شود.

تبلیغات هدفمند و ریتارگتینگ

ممکن است مشتریان یک بار وارد صفحه محصول و فروشگاه شما در روچی شوند؛ اما خرید یا فراموش کرده یا به هر دلیلی از شما خرید نکرده‌اند. در این مواقع روچی در سایت‌های دیگر تبلیغ شما را به این مخاطبان به نمایش می‌گذارد و نرخ بازگشت مشتری شما را تا حد زیادی افزایش می‌دهد. 

لازم به ذکر است که تبلیغات هدفمند و ریتارگتینگ، تاثیر زیاد و مثبتی روی فروش شما دارند. 

مزیت رقابتی 

همانطور که می‌دانید، در صنعت نساجی فروشندگان زیادی وجود دارند که بسیاری از آن‌ها، تبلیغات خود را در تنها در رسانه‌های شخصی خود یا مارکت‌پلیس‌هایی مانند روچی انجام می‌دهند. خبر خوب این است که با استفاده از تبلیغات خارجی در روچی، شما یک مزیت نسبت به این رقبا پیدا می‌کنید و باعث می‌شوید تا احتمال اینکه افراد در هنگام خرید شما را به رقبا ترجیح دهند، افزایش یابد. 

چگونه خدمات تبلیغات خارجی را در روچی دریافت کنیم؟

خبر خوب این است که تمامی فروشندگان در روچی، امکان دریافت خدمات تبلیغات خارجی را دارند و این تبلیغات بر اساس نیاز هر فروشنده انجام خواهد شد. برای دریافت خدمات تبلیغات خارجی در روچی، می‌توانید فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند: 

 

یک دیدگاه ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *